• Ново
Dual-Глави Реални Дилдо со Рачка,MingKu 18.5 Донг Пенисот Секс Играчки со Покрена Вени Окното за Жени Мажи Вагината Г-Точката Мастурбираат Анусот Анален Задник Plug Возрасн?

Dual-Глави Реални Дилдо со Рачка,MingKu 18.5 Донг Пенисот Секс Играчки со Покрена Вени Окното за Жени Мажи Вагината Г-Точката

DEN 431.76
Износ
Во продавницата.

Оваа lifelike дилдо е 100% водоотпорни и Лесен за чистење,дури и бања не може да ве спречи да уживате во тоа.Возрасни Секс играчка доаѓаат со пакет без чувствителни зборови и секој пакет ќе биде целосно спакувани приватно.50",Дебелина 5.Материјал : Направен од hight-квалитетот на ПВЦ материјалите.Мека ПВЦ може да биде свиткана насочени Г-Точката стимулација.Големина Должина 47cm/18.50",Дебелина 5.Лесно Контрола Секс Приклучокот.Тоа е поблиску се реплицираат исправено машки дилдо!Реална главата и veiny окно ќе се пополни до само како машко би!Да се замисли дека сте со вистинскиот човек за време на мастурбацијата или користење со партнерот за да ги задоволи вашиот еротски фантазии!Исто така компатибилна со двете чело користат за пичка да пичка или анус да пичка.G-точката plug пенисот со veined рачка за лесно зафат.Дилдо masturbator играчка со совршен мажите пенисот, облик,мека и еластична,не-токсични и odorlessness ПВЦ материјал,телото безбедно да се користи.Ги задоволи вашите секс фантазија со анален дилдо.Водоотпорен & Лесно да се Чисти.Сите возрасни секс играчки е спакуван приватно.Неверојатна Големина На Пенисот.

За производот

Слични предлози