• Ново
Chihuahua 4 Слоеви Накит Организатор Box 360°Ротирачки Приказ Складирање Организатор Прстени Ѓердан Хривнија Обетки Носителот, Подарок за Девојки Мајка Жените(Розева)

Chihuahua 4 Слоеви Накит Организатор Box 360°Ротирачки Приказ Складирање Организатор Прстени Ѓердан Хривнија Обетки Носителот,

DEN 1936.80
Износ
Во продавницата.

【 Материјал Опис 】 материјал е направен од високо-квалитетна ABS, кои се трајни и се погодни за секојдневна употреба. 【ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА】Овој накит кутија е совршен подарок за вашата мајка, пријателка, сопруга, ќерка, соученици, колеги.Ќе бидете во можност да се најде сè, брзо и таа зазема малку простор.Стил : Modern Shape : Round Material : ABS resin Color : светло pink Size : 4.7 x 5 inches Weight : 343g We секогаш го следат, се обиде да обезбеди задоволување на услуга за вас, ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме испратете e-mail на нас, ќе ви одговори во рок од 24 часа. 【3 D Печатење и Огледало】предниот дел на мали накит складирање кутија усвојува 3 D печатење, со што се зголемува карактеристики, модата и убавината на кутијата. 【 Перење инструкции 】се препорачува да се избрише редовно со влажна крпа. Ова 4-ротирачки слој складирање дизајн заштедува простор и може да се сместат повеќе предмети уредно и уреден.

За производот

Слични предлози