• Ново
NH210UD Замена за Далечинска Контрола Применливи за Sylvania LCD ТЕЛЕВИЗОР LC320SS2 LC401SS2 LC190SS2 LC220SS2 LC260SS2

NH210UD Замена за Далечинска Контрола Применливи за Sylvania LCD ТЕЛЕВИЗОР LC320SS2 LC401SS2 LC190SS2 LC220SS2 LC260SS2

DEN 427.20
Износ
Во продавницата.

Не програмирање или paring е потребно.Само инсталирање на нови батерии и таа е подготвена за употреба.САД Складиште на Превозот, Брза Испорака!.Напојување : 2 X 1.5 V AAA Алкална Батерија.Батерии и упатство не се вклучени.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви барањето, благодарение!.Нови NH210 UD Замена за Далечинска Контрола Применливи за Sylvania LCD ТЕЛЕВИЗОР Без програмирање или paring е потребно.Само се инсталира ново алкални батерии за да се добие таа работа!Компатибилен со под Sylvania ТВ модели : LC320 SS2 LC401 SS2 LC190 SS2 LC220 SS2 LC260 SS2 Напојување : 2 X 1.5 V AAA Алкална Батерија Пакет Содржина : 1 X Далечински Управувач.

За производот

Слични предлози