• Ново
Безбедност Знаци H2 LED Комбо Излез Знак, H2, 1.3 W, Боја Зелена, Батерија 3.6 V 1000mAh, Копија 90min, Напон 120/277Vac Dual, Итен Светлина, Резервната Батерија, Бела Домување, УЛ ROHS се Нав?

Безбедност Знаци H2 LED Комбо Излез Знак, H2, 1.3 W, Боја Зелена, Батерија 3.6 V 1000mAh, Копија 90min, Напон 120/277Vac

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Пламен retardant, висока отпорност на вбризгување на пластични термопластични.Минимум 90 минути итна операција. 120/277 Vac Двојна напон операција. 3.6 V 1000m Ah батеријата.УЛ ROHS Наведени & 3 Години Гаранција.Овој низок профил Комбо Излез Знак е комерцијални одделение (120/277 V) пријавете се со ЦРВЕНИ LED писма, е најдобар избор за да се исполни безбедност потреби на места како куќи на обожување, болници, лекар, канцеларии, училишта, мало простори, канцеларии, и каде што треба осветлување во итни случаи.Наменет да биде инсталиран во затворен простор само.

За производот

Слични предлози