• Ново
TTDKD Црно Вино Шише Облик Ковано Железо Pendant Светилка, Ретро Индустриски Стил Виси Светлина, E27 Еден Главата Pendant Светилка, Ресторан, Бар Декорација Осветлување Тела

TTDKD Црно Вино Шише Облик Ковано Железо Pendant Светилка, Ретро Индустриски Стил Виси Светлина, E27 Еден Главата Pendant

DEN 2336.64
Износ
Во продавницата.

★Широка Примена : Нашата лустери совршено се вклопуваат за кујнски остров, спална соба, дневна соба, бар контра, трпезарија,студија соба,барови, клубови, балкони,изложбени простории,ноќни читање, кафуле, Бања, Foyer, Ходникот, Хотел, умивалници, комерцијални области, итн.★Креативен Дизајн : Нашата лустерот е направен од железо, креативна личност дизајн, облагородување вашиот прекрасен дом.

За производот

Слични предлози