• Ново
Училишен Ранец Поставите Ручек Кеси Молив Случај Симпатична Бостон Terrier Печати Bookbags 3 Еез Постави за Деца/ Девојки

Училишен Ранец Поставите Ручек Кеси Молив Случај Симпатична Бостон Terrier Печати Bookbags 3 Еез Постави за Деца/ Девојки

DEN 839.76
Износ
Во продавницата.

Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Amzbeauty е интернационален онлајн Продавачот.1" W), тежина (0.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Ранец : Ранец направени од супер издржлива и животната средина-пријателски полиестер ткаенини, големина (11.14"(W), тежина(0.Се користат да се стави вашите најчесто користени пишување инструменти за брз пристап, како и вашите омилени моливи, фломастери и повеќе.Нашите производи се одликуваат со жени, чевли, долна облека на жените, жените кеси, жените бански костуми perfect, жените фустани, жените блузи, мажите чевли, децата училишни торби, ручек кеси, drawstring кеси автомобил кат мат, автомобил сонцето стакло и така натаму.Ние може да ви понуди висок квалитет на производи со добра вредност.Верувам дека ова ќе биде најдобриот подарок за на училиште.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.Печати на враќање превозот етикета.Сите наши производи се направени од страна на нашата фабрика.Издржливи ранец со поместена ремени ,влага-отпорни обвивка, и решетката страна џеб, Две поместена, прилагодлив рамо ремени и поместена назад обезбеди удобно носење.Молив торба : Изработени од 100% полиестер, големина(8.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.

За производот

Слични предлози