• Ново
ZHHk Црна Права Коса Треска Професионални Права Коса Straightener не Боли Коса зацврстување Плоча Директно Плоча Виткање Директно Двојна Намена PTC 360 степени Ротирачки Жиц

ZHHk Црна Права Коса Треска Професионални Права Коса Straightener не Боли Коса зацврстување Плоча Директно Плоча Виткање

DEN 1638.00
Износ
Во продавницата.

Производ моќ : 45 W, греење материјал : PTC, номинална фреквенција : 50-60 HZ,.Температура : 150-170-190-210 ° C, греење плоча материјал : супер тешко одбор.Греење плоча спецификации : 10*5cm, кабелот за напојување спецификација : 0.5*2.5 метри; 360 степен ротација линија.Пакување кутија големина : 34*10*6cm, тежина по пакување : 0.5 КГ, боја : црна.Производ моќ : 45 W, греење материјал : PTC, номинална фреквенција : 50-60 HZ,Температура : 150-170-190-210 ° C, греење плоча материјал : супер тешко одбор,Греење плоча спецификации : 10*5cm, кабелот за напојување спецификација : 0.5*2.5 метри; 360 степен ротација линија,Пакување кутија големина : 34*10*6cm, тежина по пакување : 0.5 КГ, боја : црна.

За производот

0.5*2.5 meters; 360 degree rotation line, :

Слични предлози