• Ново
Power4Laptops Замена на Лаптоп Фан Компатибилен со MSI DFS451205M10T F98D 052610A

Power4Laptops Замена на Лаптоп Фан Компатибилен со MSI DFS451205M10T F98D 052610A

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Професионални Одговара Потребно.Овој фан може да се користи како замена за вашите оригинални фан, ако оригиналот е неисправен или оштетени.Фанови може да бара лемење и тоа е силно се препорачува дека треба објектот опремени со квалификуван компјутерски техничар.Ве молиме да се свесни дека многу фанови го имаат истиот дел број и вие треба да бидете сигурни дека ќе се отстранат старите фан и се спореди со слика содржани во листата.

За производот

Слични предлози