• Ново
EBANKU 12 Листови Црно Бел лак Ленти Обвива, Полн Заврши Лепило лак Налепници со 1 Нокти Датотека, Остава Цвеќе Лозата Шема Помине Заврши Налепници за Жените Помине Умет

EBANKU 12 Листови Црно Бел лак Ленти Обвива, Полн Заврши Лепило лак Налепници со 1 Нокти Датотека, Остава Цвеќе Лозата

DEN 239.76
Износ
Во продавницата.

Пакет содржина : ќе добиете 12 листови на црно бела целосна заврши лак ленти и 1 нокти датотека.нокти налепници имаат различни стилови и големини, обилна количина за да ги задоволи вашите секојдневни помине уметност декорација потреби.Ретро шема дизајн : Овие самолепливи целосна обвива се дизајнирани со различни ретро црно бела тема модели, како лисја, цвеќиња, Лозата, Неправилни геометрија и повеќе.Ви помогне да се создаде шармантна, домот и романтични помине уметност.Лесен за користење : Нашата помине уметност налепници decals се самолепливи, само изберете моделот ви се допаѓа и потоа да го употребите на нокти датотека во file рабовите нежно да се направи тоа се изедначи.Можете исто така да додадете горниот слој да се направи налепници трае подолго и shinier.Одличен квалитет : Ноктите обвива се направени од квалитетен материјал, самолепливи и лесно да се држиме, заштеда на време, не е лесно да се брчка и браздата.Можете да добиете совршен нокти ефект во само неколку минути.Убава Божиќ подарок : Овие лак налепници може да биде слатка Божиќ подароци на вашите пријатели и семејството кои сакаат помине уметност, која лесно ќе добијат корист и љубов, можете да уживате во DIY помине уметност декорација и заедно со нив.

За производот

Слични предлози