• Ново
ULTNICE Ingrown Ноктот Датотека Cuticle Лажица Lifter Двојно Страна Пети Ноктите Почиста Алатка за Полнење

ULTNICE Ingrown Ноктот Датотека Cuticle Лажица Lifter Двојно Страна Пети Ноктите Почиста Алатка за Полнење

DEN 1339.20
Износ
Во продавницата.

Усвоен од нерѓосувачки челик, тоа е безбедно да се користи без било какви алергии.Професионални radian дизајн е подобро да се чисти ноктите подлабоко.Изберете главата е непречено и безбедно, две глави се достапни.Преносни и лесни, можете да го користите на било каде.Тоа е исто така добар подарок за вашето семејство или пријатели.

За производот

Слични предлози