• Ново
2.2 LB Тврд Восок Монистра за Отстранување на Влакна. Gavolmay Тврд восок грав за Бразилецот ,Бикини зона, веѓа , Underarms, Грбот ,Градите и нога . 3 бои опции за почетен шанса за

2.2 LB Тврд Восок Монистра за Отстранување на Влакна. Gavolmay Тврд восок грав за Бразилецот ,Бикини зона, веѓа , Underarms,

DEN 645.60
Износ
Во продавницата.

【 ЕФЕКТИВНА ОТСТРАНУВАЊЕ на ВЛАКНА 】 : Gavolmay восок мушка е наменета за сите тело отстранување на влакна, лицето, веѓите, нозе, раце, пазуви, грбот, градите, и Бикини области, погоден за кратко, долго, избричен, мека и груба коса, Тоа цврсто grasps коренот на косата да се отстранат коса подобро и одложување на растот на косата. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】 : На Gavolmay восок монистра, се топи брзо, лесно да се примени, солза и да ги отстраните несаканите влакна на детален начин, добро за тоа дали шанса стартер или на луѓе кои често шанса.Забелешка : ве Молиме користете го според упатствата. 【 Кожата-friendly и Шарени 】 : ниска точка На топење и кожа-friendly формула со nutural состојка на Gavolmay восок монистра е погодна за сите типови на кожа, и обезбедување на 3 формула со различни бои. 【 Нови и Интимни Пакување Дизајн 】 : восок мушка се чуваат во тегла, тоа нема да се истури од и може да се чуваат уредно.Jar може да се користи за чување на други восок монистра по оригиналната восок мушка се користат нагоре. 【 она што е во кутијата 】 : 1000 G восок монистра чуваат во Тегла( 335g*3), 10 мали восок апликатори стапови за мала шанса област, 10 големи восок апликатори стапови за голема шанса област, 6 носот шанса applicators за нос шанса и 4 ракавици.

За производот

Слични предлози