• Ново
Samsung СП-TF65BR Конективност Послужавник за Samsung Флип 2 WM55R & WM65R Дигитални Flipchart за Бизнис

Samsung СП-TF65BR Конективност Послужавник за Samsung Флип 2 WM55R & WM65R Дигитални Flipchart за Бизнис

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Конективност послужавник за Samsung флип 2 Дигитални flipchart за бизнис овозможува полесно поврзување на различни уреди.Карактеристики USB, USB надворешни (во/надвор), допрете надвор, и HDMI (in/out) пристаништа.Пред се соочуваат со конектор за BYOD (донесе свој уред) употреба.Брза и едноставна инсталација со dock конектор.Се вклопува безбедно да Флип фах поврзување на порта за да се обезбедат дополнителни пред се соочуваат со пристаништа.

За производот

Слични предлози