• Ново
Sabrent USB 3.0 Micro SD и SD Читач на картички (CR-T2MS)

Sabrent USB 3.0 Micro SD и SD Читач на картички (CR-T2MS)

DEN 215.76
Износ
Во продавницата.

Поддржува прочитајте 2 картички истовремено.Поддршка за SD, SDHC, SDXC картички, Micro SD, Micro SDHC, Микро SDXC, вклучувајќи UHS-I картички.Трансфер на податоци до 5 Gbps.ПРЕДВОДЕНИ од укажува на трансфер на податоци процес.Назад компатибилен со USB 2.0, 1.1.

За производот

Слични предлози