• Ново
Природни Ајурведа Јазик Scraper од Yatan: Нерѓосувачки Челик Почиста за Лош Здив Лек и Хигиена

Природни Ајурведа Јазик Scraper од Yatan: Нерѓосувачки Челик Почиста за Лош Здив Лек и Хигиена

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

ВИСОК КВАЛИТЕТ 18/8 од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : не придонесуваат за пластичен отпад!Нерѓосувачки челик е долготраен и хигиенски.Во сила : дебела, мазна чистење на работ и широк u-форма се направи чистење на вашиот јазик безбедно, удобно, брзо и лесно!Нема остри рабови.ДОЛГОТРАЈНИ, ЛЕСНО НЕГА : едноставен исплакнете го и повремени бришење над се со bicarb сода ќе го задржи вашиот јазик почисто во топ состојба.Нема потреба да се замени, како пластика, и нема да се оцрни како бакар.АТРАКТИВНИ, УНИКАТЕН ДИЗАЈН : декоративни извртени рачки се единствени на нашиот јазик гребење.На рачки се чувствуваат удобно и лесно да се одржи.ПРИДОБИВКИ : Стекнат подобро орално здравје, да го подобри вашето чувство за вкус и уживање во храна.Се тврди дека свежо чувство ќе го добиете по чистењето на вашите заби!.

За производот

Слични предлози