• Ново
Naisde Бебе Џвакање Teether Штракаат Сет

Naisde Бебе Џвакање Teether Штракаат Сет

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Едукативни играчки : Teether Штракаат Играчки се шарени и симпатична.Повеќето штракаат teether играчки се комбинираат животински форми, кои се атрактивни за бебиња и може да го стимулира нивното животно познанието. 10 PCS : 10 компјутери со различни стилови на Бебето Teethers, повеќето од бебе штракаат играчки ќе го направи смешно звучи кога бебето rattles на бел, која може да го привлече бебето внимание.Совршено бебе подарок : Штракаат Teething Играчки се големи бебе играчки.Како празник, роденден, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, за Нова Година, за момчиња и девојки, ова ќе биде одличен Божиќ подарок.Baby-friendly дизајн : обликот на Новородените Заби Soother согласува да го бебето да е големина, а тежината е светлина, која е удобен за бебето да се сфати, ротирате и се тресат.Материјал : Бебе Штракаат во Собата е изработен од ABS и TPE мека гума.Не-токсични еколошки â€"â€"заштита на животната средина материјали, бебе безбедност, родителите може да бидат сигурни.

За производот

Слични предлози