• Ново
Y-Орев 1 Пакет Lumiled Стил Филамент T30 Крушка, 40W Топло Бела 2700K 300мм 12 Инчи , Гроздобер Стил Долго Lumiled Сијалица Цевка Форма

Y-Орев 1 Пакет Lumiled Стил Филамент T30 Крушка, 40W Топло Бела 2700K 300мм 12 Инчи , Гроздобер Стил Долго Lumiled Сијалица

DEN 239.52
Износ
Во продавницата.

40 W топло бела 2700 K, E26/E27 база на сијалица со вжарено,12" должина.Гроздобер изглед, совршен за индустриски/лофт/антички стил светилки.Dimmable сијалица.CE, ROHS сертифицирана за квалитет и сигурност.Совршен за Y-Орев индустриски светилка серија.

За производот

Слични предлози