• Ново
eSynic 1080P HDMI Аудио Extractor HDMI да HDMI + Оптички TOSLINK SPDIF + Аналогни РКА L/R +3.5 mm Стерео Аудио Џек Video Splitter Конвертор со Моќ/Исклучување Поддршка Целосна HD1080p 3D

eSynic 1080P HDMI Аудио Extractor HDMI да HDMI + Оптички TOSLINK SPDIF + Аналогни РКА L/R +3.5 mm Стерео Аудио Џек Video

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

【HDMI 1080 P да HDMI Аудио Extractor】Еден HDMI Влез Претворат во Еден HDMI + Аудио (SPDIF+R/L + 3.5 mm Аналогни Аудио) Излез. (Дополнување Совет : Користење на Добар Квалитет на 5 V/1А Мобилен Телефон или Таблет Адаптер Преку USB Напојување со Кабел за Напојување на Конвертор). 【Позлатени Конектори + Моќ/ИСКЛУЧУВАЊЕ】Метално Куќиште Дизајн, Целокупната Оклопна без Сигнал Пречки, Злато Позлатен Приклучок, Подобрување на HD Видео Сигнали.Power ON/OFF Прекинувач за вклучување/ Исклучување на Нашите Extractor, Заштити Својата Услуга Живот. 【3 Аудио Режим Options】со Помине, " 2 CH и 5. 1 CH Три Аудио Режим Опции, SPDIF Излез Поддржува Помине " 2 CH управување со проектен циклус, 5. 1 CH Dolby Digital, DTS (Dolby Digital Plus не е Поддржано); Аналогни РКА L/R и 3.5 мм Џек Излез Поддржува " 2 CH PCM Стерео Аудио. 【1080 P Висока HDMI Resolution】Поддржува HDCP 1. 3, Видео EDID Помине Низ, До Full HD 1080 P, Компатибилен со 24/50/60fs/1080p/1080i/720p/576p/576i/480p/480i. (Не е Компатибилен со HDCP 1. 4 4 K и Оган ТВ, Оган ТВ Стап). 【Широк Компатибилност】Поддршка 24 бита/Длабоко Боја 30bit, 36bit по Канал (36bit сите Канал) Длабоко Боја.Компатибилен со Blu-ray DVD Плеер HD кутија Apple TV PS3, PS4(Забелешка : НЕ ТВ Приклучок за HDMI IN Port Бидејќи Нашиот Extractor Не го Поддржува HDMI ARC Функција.).

За производот

Слични предлози