• Ново
МОБ Открие HD Халоген Светилки, A19 Подобрување Спектар Халоген Светилки (60 Вати Замена Светилки), 565 Лумен, Средни База Светилки, 12-Pack Халоген Светилки

МОБ Открие HD Халоген Светилки, A19 Подобрување Спектар Халоген Светилки (60 Вати Замена Светилки), 565 Лумен, Средни База

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

ОТКРИЕ СВЕТИЛКИ : се Открие осветлување го прави белци побели и испорачува исклучително контраст и јасност.Открие светилки се совршени за детални задачи и убави простори.ЗАМЕНА на СВЕТИЛКИ : Овие светилки замени традиционалните 60-Вати блескаво светилки, додека само со користење на 43-Watts (565 lumens).ДОЛГОТРАЈНИ : На светилки се рангирани на последната 0.9 години врз основа на 3 часа од секојдневна употреба.Овие долготрајни МОБ светилки ќе не разочара.ЦЕНА ЕФИКАСНА : Секоја сијалица трошоци $5.18 на годишно ниво, да работат врз основа на 3 часа дневно користење на $0.11 по k Wh.DIMMABLE SWITCH КОМПАТИБИЛНОСТ : На светилки работат со повеќето dimmer прекинувачи.

За производот

Слични предлози