• Ново
D. Бела 20G 18G 16G 14G Прилог Заробеништво Мушка Прстен Потковица Прстени Хируршки Челик Септумот Носот Веѓа Усна Стомак Прстени ' Рскавица Хеликс Tragus Chonch Топ Daith Обрачот

D. Бела 20G 18G 16G 14G Прилог Заробеништво Мушка Прстен Потковица Прстени Хируршки Челик Септумот Носот Веѓа Усна Стомак

DEN 239.76
Износ
Во продавницата.

[Противалергиски] Овие заробеништво мушка прстени и потковица обрачот прстени се изработени од противалергиски од нерѓосувачки челик, од никел слободни и да доведе слободни, анти-corrsion (високо полиран мазна површина). [Вкупно 6pcs] ќе добиете 3pcs топката затворање дизајн заробеништво мушка прстени и 3pcs потковица barbell прстени; Прифатлива сет, Повеќе Избори за Секојдневно Носење. [Size] 14 G(1.6 мм); 4mm Топката; Внатрешен Дијаметар : 10мм(3/8") Боја : Сребрена/црна /виножито. [Користење] Заробеништво Мушка Прстен и потковица barbell Дизајн, Симпатична и Шарени, Популарни се користи за Усна, ' Рскавицата, Хеликс, Напред Хеликс, Лобус, Tragus, Conch, Сит, Топ, Daith, Носот, Септумот, Стомакот, Брадавица, итн. [Внимание] ги имаме 20g 18g 16g 14g, и ние нудиме внатрешниот пречник од 6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 14mm за вашиот избор, ве молиме двојно проверете ја ГОЛЕМИНАТА пред да се одржи редот.

За производот

Слични предлози