• Ново
Okuyonic Складирање Кутија, 4 Порции Замрзнувачот во Садот со Капак им Помогне на Храна Кутија Силикони Мулти-Функционална, Лесно да се Користи за Домашна Храна за беби?

Okuyonic Складирање Кутија, 4 Порции Замрзнувачот во Садот со Капак им Помогне на Храна Кутија Силикони Мулти-Функционална,

DEN 636.00
Износ
Во продавницата.

ЛЕСНО ДА ПРИСТАПИТЕ : Оддел ладилник, лесно да се има пристап, да се Избегне досаден процес и заштеда на време. 4 ПРЕГРАДИ : 4 прегради за квантитативни складирање, Секој оддел може да се користи за различни видови на вкусна храна.КОРИСТЕЊЕ : Сите видови на храна за бебиња, како што се зеленчук и овошје, откако ќе бидат направени во парчиња, може да биде замрзнато и зачувано во тоа.ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА ОТПОРНИ : Висока температура отпорни и можат да бидат замрзнати.Ве молиме да го отстраните капакот на храна кутија кога греење во микровална печка.ВИТКАЊЕ : Виткање и лесно да се мијат, Повеќе погодно.

За производот

Слични предлози