• Ново
YINKE Патување Случај за Philips ProtectiveClean Електрична Четка за заби Орално-Б/Орално-Б Про Smartseries/IOS 7 8 9/ за 1000 1500 4100 7000 Тешко ЕВА Случај Заштитна Маска за Складирање Торба (ро?

YINKE Патување Случај за Philips ProtectiveClean Електрична Четка за заби Орално-Б/Орално-Б Про Smartseries/IOS 7 8 9/

DEN 1428.00
Износ
Во продавницата.

【АДАПТАЦИЈА МОДЕЛ】 Одговара за Усни-Б Про 1000, Про 500, Про 3000, Про 6000, Про 1500, /Philips 4100/Батерија Електрична Четка за заби. (Продажба за случај само, уредот не е вклучен). 【ЧИСТИ И ХИГИЕНСКИ】 Тоа се прави на напорна ЕВА калај фолија материјал, кој нема чуден мирис и го спречува чуден мирис.Тоа може да се обезбеди чиста и сува складирање на животната средина за вашата четка за заби.Хард СТП школка ќе не е лесно да се деформира, која може да ја спречи вашата четка за заби или со неговите додатоци се оштетени од вибрации и гребење. 【ПОГОДНО за СКЛАДИРАЊЕ】 Професионални складирање дизајн, вграден хард внатрешен резервоар за различни модели на четката тело и четка за заби главата, и мрежа патент џеб со рака во внатрешноста за лесно поставување на полнење база, други замена четка во раце и така натаму. 【ЛЕСНО ДА се НОСАТ】 Доаѓа со здрав & не се лизга дизајн се справи, не е лесно да се скрши или да ги тргнеме, двојно патент дизајн е лесно да се отвори.Погодно за бизнис патување, патување, одмор и други прилики. 【УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ】 Ние и ветуваме на понуда 2 години гаранција за квалитет.Ако имате било какви други прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 25 часа.

За производот

Слични предлози