• Ново
Малку Пилиња Универзална Шетач Организатор Торба, Монтажни Wristlet & Рефлексивни Panel - Модел CK098

Малку Пилиња Универзална Шетач Организатор Торба, Монтажни Wristlet & Рефлексивни Panel - Модел CK098

DEN 501.36
Износ
Во продавницата.

ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО КОЛИЧКИ : Малку Пилиња Шетач организатор додава дополнителен простор за складирање и 3 купот на носителите на вашиот шетач.Кој универзална лесно-закачите ремени, својата погоден за повеќето колички.БРЗ ПРИСТАП WRISTLET : Тоа ги вклучува брз Zip-На, Zip-Оф монтажни wristlet со приклучок за слушалки пристап - Совршени за зачувување на вашиот телефон, паричникот или копчињата.Како ОДРАЗ на ЛЕНТА : Дизајниран со безбедноста на ум, рефлексивни панели ќе им помогне на алармирање полагање возачи во раните утрински часови или вечерните часови.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Малку Пилиња Шетач Организатор е навистина лесно да се инсталира, само рака торба за на вашиот склопот на самото место на вашиот шетач и вашата сите во собата.БЕЗБЕДНОСТ на УСОГЛАСЕНОСТ : со седиште во САД со производи, дизајнирана од страна на родителите.Остатокот увери кога ќе купите Малку Пилиња на производот кој ќе се инвестира во еден производ кој беше направена и произведени со највисоко ниво на безбедност и заштита.

За производот

Слични предлози