• Ново
FORETTY Прилагодливи Хидраулични Возен Вртливата Салон Столче Стол за Медицински Спа Канцеларија Биро СТП Кожа Cushioned Седиште Црна

FORETTY Прилагодливи Хидраулични Возен Вртливата Салон Столче Стол за Медицински Спа Канцеларија Биро СТП Кожа Cushioned

DEN 2447.76
Износ
Во продавницата.

Тоа е направен од висок квалитет на СТП кожа & сунѓерот & chrome-обложено материјал, издржлив и мека за вас да седат.Тој има пет casters, па тоа е лесно за вас да се движат брзо.Тоа е сосема нов и висок квалитет.Тоа може да ротира 360 степени, многу погодно.Погоден за повеќето луѓе.

За производот

Слични предлози