• Ново
Стив Спенсер 1 Пар Притисни Притисни До Бар Пена Справи За Вежбање Гради, Грб Фитнес

Стив Спенсер 1 Пар Притисни Притисни До Бар Пена Справи За Вежбање Гради, Грб Фитнес

DEN 1389.60
Износ
Во продавницата.

Фитнес Спортски Градник Секси Водат Салата Култура спорт им помогнам.Спортски Тип : Фитнес Број на Модел : 1 FT9334 Затворање Тип : Нема Функција : Дише Материјал : 86%Најлон+14%Spandex Големина : Бела,Зелена,Сина Боја : XS,S,M,L Материјал : 86%Најлон+14%Spandex Карактер : Двоен слој Стил : Пролет Нов стил Спортски тип : Спорт,Трчање,Јога,Фитнес Сезона : Пролет,Лето,Есен,Зима Име : SYPREM Пол : Жените.

За производот

Слични предлози