• Ново
MODRSA 18g 20g Мали Јасно Носот Прстени Studs Retainer за Работа Хирургија Флексибилни L Облик на Нос Завртка Круг Рамен Врвот на Коските Боја на Кожа Пластична Nostril Пирсинг Retainer

MODRSA 18g 20g Мали Јасно Носот Прстени Studs Retainer за Работа Хирургија Флексибилни L Облик на Нос Завртка Круг Рамен

DEN 844.80
Износ
Во продавницата.

Пакетот вклучува : 30pcs јасно носот прстени retainer kit(3 различни форми).Јасно Носот Студ Пирсинг Мерач : 18g(1.0 mm); бар должина : 7-8mm; ball : 2.5-3мм;.Користење : Јасно носот прстени прскалки кои се добри за работа, хирургија, MRIs и повеќе.Лесно да се стави и не е лесно да се изгуби, исто така, ги задржи пирсинг дупка unclose нагоре.Материјал : Одличен квалитет јасно bioflex, високо полирани мазна површина, удобен за носење.Одлично за чувствителна кожа!.Функција - Висок квалитет јасно носот прскалки поставени за вас.Одличен подарок за вас /љубовник /пријатели за роденден, Божиќ ден, годишнината ден, денот на вљубените, итн.

За производот

Слични предлози