• Ново
9.52 милиметри Кол Волфрам Карбид Цилиндар Pin-Gage Мерач 50mm Долго

9.52 милиметри Кол Волфрам Карбид Цилиндар Pin-Gage Мерач 50mm Долго

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Име На Производ : Pin-Gage;Материјал : Волфрам Карбид.Боја : Сива;Точност : ± 0.002 mm(2um).Дијаметар : 9.52 mm/0.375";Должина : 50mm/1.969".Случај Димензии : 13 x 55мм/ 0.55" x 2.2" (D*L);Нето Тежина : 36g.Пакет Содржина : 1 x Pin-Gage,1 x Пластични Случај.

За производот

Слични предлози