• Ново
Риган Органски Етерично Масло Чист, Undiluted, Природни Ароматерапијата Риган Масла 10ML

Риган Органски Етерично Масло Чист, Undiluted, Природни Ароматерапијата Риган Масла 10ML

DEN 191.76
Износ
Во продавницата.

Пакување Вклучува : 10ml Риган Етерично Масло x1. Без adulterants или разредување, 100% чист квалитет.BURIBURI риган масло е пакувана во трајни килибар стаклено шише.Мирисот на риган етерично масло е благо и слатко, со ментолот и вуди забелешка, извлечени од листот sprigs со пареа дестилација.Мешавини и со : Тоа мешавини и со Cedar, Камилица, Чемпрес, Портокал, Рузмарин, Ylang-ylang, Лаванда етерични масла.Мулти Употреба : може да се користат во сапуни, свеќи, горилници, diffusers, бањи, масажа, итн.Ве молиме да не ги користите за кожа, директно.За видови апликација, ве молиме да се разредува тоа да 2-5%.BURIBURI услуги на клиентите ќе бидат секогаш со вас кога ви треба нашата техничка поддршка.Ако имате било каков проблем со нашиот етерични масла, ве молиме да бидат слободни да контакт.

За производот

Слични предлози