• Ново
Wolven USB Флеш Диск Случај Торба/Хард Диск Случај Торба Преносни ЕВА Водоотпорен Shockproof Хард Диск Случај/USB Флеш Диск Случај/GPS Случај/Дигитална Камера Случај (Класичен)

Wolven USB Флеш Диск Случај Торба/Хард Диск Случај Торба Преносни ЕВА Водоотпорен Shockproof Хард Диск Случај/USB Флеш

DEN 323.76
Износ
Во продавницата.

ЕВА USB Флеш Диск Случај / Хард Диск Случај / Дигитална Камера (DC) Случај / GPS Случај / Игра Картичка Случај / Картичка Случај / Конзола Случај / Видиме Случај итн.Високо Квалитетен Материјал под ЕВА Техника е Да се Направи Трајни, Водоотпорен, Shockproof, Прашина-Одбивање; Внатрешните Мек Материјал за да се Направи Тоа со Повеќе Сигурност и Заштита.Мулти-Слој, Мулти-Џебови, Мулти-Бенд и Мрежа Дизајн за да се Обезбеди Голем Капацитет.Да се биде Компатибилен со USB Флеш Диск, Хард Диск, Дигитална Камера (DC), GPS, Податоци или Аудио Кабли, Игра Картичка, Конзола за игри, Кредитни Картички, Картички, Електронски Додатоци, шминка, Додатоци ИЛИ било која Друга Лична Додатоци.Добар квалитет на производ заслужува да го задржи или како подарок на нашите пријатели и семејства, и ова ќе биде убав избор, за сите нас.

За производот

Слични предлози