• Ново
Алкална Тело Рамнотежа Информативни 4-Страница Брошура со Храна Табелата и Слободни pH Тест Ленти

Алкална Тело Рамнотежа Информативни 4-Страница Брошура со Храна Табелата и Слободни pH Тест Ленти

DEN 340.80
Износ
Во продавницата.

4-Страница Брошура - Листа на Алкална Храна и Кисела Храна со Храна Комбинирање на Табелата.Вклучува типичен Алкална Диета Шопинг Листата и Дневното Мени.СЛОБОДНИ : Секоја табела е снабден со 3 инчи на p H тест ленти.Боја кодирани, корисна и преносни.Земете Киселина-2-Алкална Додаток за брзи резултати.

За производот

Слични предлози