• Ново
Чили Семе Етерично Масло - Чиста Терапевтски Одделение Чили Семе на Нафта - 10ml

Чили Семе Етерично Масло - Чиста Терапевтски Одделение Чили Семе на Нафта - 10ml

DEN 214.80
Износ
Во продавницата.

Највисок Квалитет на Чиста и Природни Чили Семе Етерично Масло - Нашите Чили Семе на Нафта е 100% чист, undiluted, сите природни, и терапевтски одделение.Секоја капка на оваа Чили Семе етерично масло е пареа-извлечена право од извор без никакви адитиви или штетни хемикалии.Gc-ms Тестирани за Чистота & Разредување - Секоја серија на нашите чили семе етерично масло е тестиран за употреба на тип на тестирање се вика "gsms".Ова обезбедува етерично масло автентичноста и чистота.Овие резултатите од тестот се јавно достапни на производителите веб-сајт.Пакувана во 10ml Стаклено Шише со вградена Eyedropper - Сите наши етерични масла се полни во килибар стаклено шише, токму тука во САД.Таа, исто така има вграден во Евро стил eyedropper за лесно да ги фрлаат и примена.Етерични Масла се Користат за Различни Користи & Applications - Едноставно додадете неколку капки на вашата етерично масло diffuser или овлажнител за прекрасен ароматерапијата искуство.За други значења освен ароматерапијата ние ви препорачуваме секогаш разредување со превозникот масло.Исцелување Решенија Само што Нуди Највисок Квалитет на Етерични Масла Достапни - Исцелување Решенија е Американски базирана компанија која се scours свет да се најде најдобрите, најсвеж етерични масла достапни.Ако во било кој момент сте задоволни со еден од нашите производи, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе бидеме среќни да се направат нештата право!.

За производот

Слични предлози