• Ново
Одговара Систем - 68602N Возачот Страна Огледало за Infiniti G35 Седан, G35x Седан, Црна w/PTM Маска, w/o Меморија, Foldaway, Загрева Моќ

Одговара Систем - 68602N Возачот Страна Огледало за Infiniti G35 Седан, G35x Седан, Црна w/PTM Маска, w/o Меморија, Foldaway,

DEN 1696.80
Износ
Во продавницата.

Возачот страна Огледало, тестирани за да се вклопи и функција како оригиналот, ги Исполнува или го надминува ОЕМ стандарди.Огледало стакло е моќ, прилагодливи и загрева.OE-да се спореди жици се подигнат/ врска (не "pigtail" конектор) за кавга-бесплатно инсталација.Прирачник за виткање за дополнителни царинење.

За производот

Слични предлози