• Ново
Таванот Фан Далечински CHQ7080T UC7080T Нагоре/Dn Светлина и Обратно

Таванот Фан Далечински CHQ7080T UC7080T Нагоре/Dn Светлина и Обратно

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

CHQ7080 T исто така познат како CHQ7080 T.Нагоре / Надолу светлина со затемнување функција и Обратно копчето.Ниска/Средна/Висока брзината на Вентилаторот копчиња.Согласност CHQ7080 T (работи со други CHQ7080 T модели, исто така, вклучувајќи Хемптон Bay).Примачот НЕ е вклучена.

За производот

Слични предлози