• Ново
Пламен Нокти Налепници, 4 Листови Пламен Помине Decals 3D Holographic Оган Помине Уметност Налепници Бела Црна Сребро Злато Пламен Рефлексии Нокти Налепници Помине Vinyls Stencils

Пламен Нокти Налепници, 4 Листови Пламен Помине Decals 3D Holographic Оган Помине Уметност Налепници Бела Црна Сребро Злато

DEN 189.36
Износ
Во продавницата.

Пламен Нокти Налепници : 4 Листови пламен помине уметност налепници, На повеќето класични четири бои, бела, златна, сребрена, црна, погоден за природни нокти и лажни нокти, Уживаат во пламен стил носи страст.Безбедност Материјал : Пламен помине decals се изработени од еколошки винил материјал, не-токсични, не ограничувајќи се на било помине стилови, не штети на ноктите, совршен за сите уметници или девојчиња.Лесен за Користење : Со самолепливи дизајн,оваа нокти налепници е лесно да се примени, се однесува само на оваа налепници на ноктите површина по применуваат редовна база, тогаш се применуваат слој на горниот слој.Широко се Користи : Оган Нокти налепници се погодни за примена на сите нокти, тоа исто така може да се користи DIY занает.holographic оган ефекти ќе се направи ќе биде во фокусот на било која партија.Најдобар Подарок : Ова е Најдобар Подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, роднини, пријатели.Уживајте во DIY ноктите со вашето семејство, Погоден за домашна употреба и ноктите салони.

За производот

Слични предлози