• Ново
LJ2 Ingrown Пети Ноктите Третман Алатка, Професионални Безболно Лек Ноктот Корекција Алатка Физички Корекција за Дебели Помине Paronychia

LJ2 Ingrown Пети Ноктите Третман Алатка, Професионални Безболно Лек Ноктот Корекција Алатка Физички Корекција за Дебели

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

материјалот е лесен и ја намалува болката.Тоа е лесно да се користи материјал, така што тоа може да не бидат оптоварени со надворешна сила кога коригирање ingrown ноктот.Притоа Ingrown Ноктот Нема потреба да се отстрани ноктот Грижа за здрава личност, среќни и задоволни.физички Корекција Сила Контролира, Кршење далеку од Ingrown Ноктот Нека ноктите Не stabbing месо се Каже збогум на Ingrown Ноктот.Корекција принцип : Преку принцип на лост, ноктите вградени во месо постепено се повлече и растот насока на ноктите е променето.Ноктите ќе ја израмните и прошируваат, така што на ноктите веќе не растат во месото.Кога целиот ноктите е се повлече, нека помине расте сè до пред пети, така што ingrown никогаш нема да расте во телото.Гаранција За Квалитет : Прва Класа На Услуги На Клиентите.Ако Имате Било Какви Прашања Во Врска Со Нашите Производи Или Услуги, Ве Молиме Да Се Чувствуваат Слободни Да Не Контактирате Преку Е-Маил И Ние Ќе Ви Одговориме Во Рок Од 24 Часа.

За производот

Слични предлози