• Ново
Dritz Omnigrid 8 X 11 w/Grid Сечење Мат, 8 x 11, Зелена

Dritz Omnigrid 8 X 11 w/Grid Сечење Мат, 8 x 11, Зелена

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

8" x 11" сечење мат исто така, може да се користи за scrapbooking и општи изработката на проекти.Има 1" мрежа, и 1/8" работ ознаки и агол линија ознаки, од една страна за мерење и сечење; спротивната страна е необележани сива дека може да се користи за намалување на кои не бараат владетел/grid усогласување.Неколку вашата Omnigrid мат со Omnigrid владетел за крајна мерење и сечење на точност.Користење со ротари машина или директно на работ на ножот.

За производот

Слични предлози