• Ново
Caja Превозот Лепило Воздух Балон Ролни, 3/16 x 24 x 300', Јасно, 2/Секој

Caja Превозот Лепило Воздух Балон Ролни, 3/16 x 24 x 300', Јасно, 2/Секој

DEN 11535.12
Износ
Во продавницата.

Лепило Воздух Балон стапови директно до вашиот производ.Ќе не остават остатоци на вашиот производ.Лесно да се однесуваат и да ги отстраните.Не се препорачува за употреба на дрвени површини.Перфорирани секои 12" за лесно да ги откине.Се продаваат во 48" господар снопови.

За производот

Слични предлози