• Ново
Petyoung 3 Дупки Местење Плоча Ултра - Лесни Шепа Местење Плоча Alluminum Легура Сидро Divider Маратон Descender Плоча Погоден за планинарење, Отворено Проширување

Petyoung 3 Дупки Местење Плоча Ултра - Лесни Шепа Местење Плоча Alluminum Легура Сидро Divider Маратон Descender Плоча

DEN 696.48
Износ
Во продавницата.

2.Тркалезна форма дизајн, го намалува опрема носат. 4.Интегрирани калапи, висок loadâ€'лого и единствен сила, секој отворање и на работ на обликот се третираат со заоблени arcs, може да го намали носат на јажиња и опрема. 3. Полна боја, оксидација со заштитен филм е повеќе wear†" отпорни, подобро запечатување на алуминиум, подобро да се продолжи работниот век. 1.Погоден за планинарење, отворено проширување, спуст, висока надморска височина на операции, итн. 5.2 различни бои за да го изберете, ќе ги задоволат вашите различни потреби.

За производот

Слични предлози