• Ново
Pruveeo D80 3 Канал Цртичка Cam, 1080P + 720P +720P, Пред и во Внатрешноста Три Начин Тројно Автомобил Цртичка Камера за Автомобили, 2.0 инчен LCD, Ноќ Визија, Supercapacitor, Поддршка 128GB Max, П?

Pruveeo D80 3 Канал Цртичка Cam, 1080P + 720P +720P, Пред и во Внатрешноста Три Начин Тројно Автомобил Цртичка Камера за

DEN 3119.76
Износ
Во продавницата.

Можете да користите два кабината камери за снимање на лево и десно страни на возилото, или да се снима внатре и од еден до левата или десната страна на возилото.Не само снимање на супер јасно видеа, но неговите слики, ефектот ќе биде многу подобро од другите цртичка камери во текот на ноќта.На заклучени датотеки НЕМА да бидат препишани од страна Циклус на Снимањето. [Супериорен Ноќ Визија и 24/7 Смирувачко Сите временски услови Следење] две-кабината камери користат 4 инфраред светла и Ф1.На D80 цртичка камера за најдобар избор за такси, rideshare, возачи. [Задоволителна по-продажбата на услугата] Брз одговор во рок од 24 часа, 1-годишна производ за замена на гаранцијата, и по-продажбата на услугата.На D80 цртичка cam ќе автоматско заклучување на тековната снимање на видео како доказ за инцидент откако е изградена-во G-сензор детектира судир.

За производот

Слични предлози