• Ново
NIDOO Преносни Чувствува Складирање Торба, Електроника Додатоци Заштитни Случај Торбичка за MacBook Адаптер, Глушец, да се Видиме, Кабли, SSD, HDD, Моќ Банка, Преносни Надвор?

NIDOO Преносни Чувствува Складирање Торба, Електроника Додатоци Заштитни Случај Торбичка за MacBook Адаптер, Глушец, да

DEN 215.76
Износ
Во продавницата.

На торбичка е направен од висок квалитет на чувствува која е мека и издржливи.Компактен и пренослив, ракавот торбичка, исто така, има модерен изглед.Внатрешни Димензии : 160 x 125 x 35 mm , Надворешни Димензии : 165 x 130 x 40 mm.Тежина : 50g.Answer : ___________________________ Note : Не впива.Хемиско чистење или бришење со влажна ткаенина.Покријте го со памучна ткаенина ако сакате да железо тоа.Употреба : може да се обезбеди простор за вашите мали нешта, како на глувчето, мобилен телефон (до 4.7" екран, e.г.i Phone 7), мобилен телефон полначи кабли, SSD, ХАРД Куќиште, моќ банка, итн.Можете дури и може да се користи како козметички торба.

За производот

Слични предлози