• Ново
ATPWONZ A4 LED Светло Подлога за Дијамантски Сликарство, USB Напојува Светлина Кутија Одбор Комплет, се Прилагодува Осветленоста со Монтажни Стојат и Клипови за Дијамантс

ATPWONZ A4 LED Светло Подлога за Дијамантски Сликарство, USB Напојува Светлина Кутија Одбор Комплет, се Прилагодува Осветленоста

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

【USB Напојува преку USB-должина : 59 инчи/1.5 М и DC напојување : 5 V.Дебелината на А4 LED светло подлога е 3мм, ултра-Slimand пренослив. 【Висок Квалитет Панел】Транспарентен Акрилик (Органско Стакло) Површина : како glistening како стакло панел, светлината која се емитира од рампа преку трудот се презентираат слики повеќе од јасно и прави следење на сликите полесно.LED обезбедува екстремно ниски calorific вредност и животен век до 50000 часа.Осветлување е совршено дури, супер-светли, и треперење бесплатно.Тоа нема да се загреат дури и долго време работи, и нема повеќе болки во очите. 【3-Ниво Прилагодува Осветленоста】Постојат три нивоа на осветленост за да изберете од, едноставно, со кликнување на копчето, 1000/2200/4400 лукс на осветленоста на располагање, може да се прилагоди на ниво на осветленост на удобно ниво. 【Повеќе Апликации】 Широко се користи од страна на уметност студентите, архитектура или накит дизајнери, фотографи или аниматори; идеален избор за скицирање, кадрирање, сликарство, анимација, накит и облека, дизајн, calligraphy, втиснување, итн. 【Светлина Подлога Стојат & Клипови】 4pcs клипови може да се зацврсти платно/хартија/X-Ray или нешто цврсто.И трите прилагодливи агли монтажни метална рамка, не само што може да се одржи и да се заштити рампа совршено, но, исто така, може да ви овозможи со најдобра агол на гледање.

За производот

Слични предлози