• Ново
Minerva Преносни Дрвени Масажа Носат Столче со Рачка - Салон Бањата Шминка

Minerva Преносни Дрвени Масажа Носат Столче со Рачка - Салон Бањата Шминка

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

13 инчен ширина x 13 инчи должина, 19" високи.Европската полиран beechwood нозе.Набори лесно за транспорт и складирање. 2 инчен полу-цврста пена систем, животната средина кожата на допир тепих во црно, вода, масло, и отпорни на абразија. 250 lb губење на капацитетот.

За производот

Слични предлози