• Ново
Njjex Паричникот Случај За Samsung Галакси Забелешка Плус 10, За Галакси Забелешка 10+ Плус 5G Случај, [9 Картичка Слотови] СТП Кожа Кредитна Носителот Folio Флип [Монтажни] Потп?

Njjex Паричникот Случај За Samsung Галакси Забелешка Плус 10, За Галакси Забелешка 10+ Плус 5G Случај, [9 Картичка Слотови]

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

♛Уникатно Дизајниран Специјално за Samsung Галакси Забелешка Плус 10 / Mote 10 Плус 5 G Објавен во 2019, Совршено се Вклопуваат AT&T Спринт Verizon Tracfone, Metro PCS, Богородица, се Зголеми Меѓународната отклучен Крикет U. S. Мобилната Директно Зборуваме Сите Превозници. ♛2-во-1 Хибрид Паричникот Случај, да добијат комплетна заштита и удобноста на паричникот folio, без да се жртвува супериорен ракување на тенок случај.Направен од висок квалитет на СТП Кожа, Магнети и PC, не-токсични и еколошки. ♛Вклучени 9 картичка слотови и пари џеб : носите вашата ИДЕНТИФИКАЦИЈА,кредитни и дебитни картички,и пари, без да се земе вашиот паричник со вас, 1 со приказ на прозорецот може да поставите вашата омилена фотографија. ♛Прецизни cutouts ви даде целосен пристап кон пристаништа,и чувствителни копчето опфаќа овозможи одговорно притиска.Вклучени магнетни клип : овозможува брз прицврстување и пристап без никакви проблеми. ♛Изграден во потпирачот функција уред за hands-free прикажување, помош можете слободно да уживате во случајот.Лесен за читање, wathing филмови, играње игри и пребарување на web.

За производот

Слични предлози