• Ново
Висока Јачина Абразивни Игла, Абразивни Битови, за CNC Мелничката Адаптер Гравирање Машина

Висока Јачина Абразивни Игла, Абразивни Битови, за CNC Мелничката Адаптер Гравирање Машина

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Висока јачина и високи-температура отпорни, трајни и нема да се откажат песок. 3мм / 0.12 во месо тело со дијаметар, 3мм / 0.12 во топката главата дијаметар и 45mm / 1.77 во должина.Црн никел третман, во голема мера се зголеми цврстина, подобрување на мелење ефикасност.CNC мелничката се справи со бар без скокнеш, обезбедува стабилност на мелење. 150 ронки заоблени топка во облик на вежба битови за фино-детали за дупчење со сечење на моќ.

За производот

Слични предлози