• Ново
Сите-во-Едно Виртуелната Реалност Безжични Слушалки VR Слушалки Pc 16G 3D Vr Слушалки Очила за PS 4 Xbox 360/Еден 2К HDMI Nibiru Андроид 5.1 Екран 25601440 (Црна)

Сите-во-Едно Виртуелната Реалност Безжични Слушалки VR Слушалки Pc 16G 3D Vr Слушалки Очила за PS 4 Xbox 360/Еден 2К HDMI

DEN 7176.00
Износ
Во продавницата.

3 D игри искуство : HDMI конекција на компјутерот, Xbox и PS серија конзола за игри, игра голема популарни игри, голем екран, висока резолуција 2560 * 1440. VR Слушалки FOV100 : Нашите сопствени направени VR леќи нудат најголем извонредно чувство со 100 степени Поле На Гледање. 4000m Ah Висок Капацитет Li-Полимер Батерија : Обезбедување на еден релативно подолг животен век на 3,5 часа без да се жртвува за безбедност.Оптимизиран Nibiru оперативен СИСТЕМ Андроид 5.1 : врз Основа на Андроид 5.1 со Nibiru Продавница служат над 100 слободни VR игри,Стан преземања.Вграден 9-оската Жиро.VR Внесување : Поддржува влезот во VR режим со multipie јазици како Кинески,англиски,руски,француски,германски,италијански,шпански,португалски,Тајландски,корејски и на арапски јазик.Погледот со главата предлози за да го одберете и држете на touchpad/кликнете "OK" за да го внесете.

За производот

Слични предлози