• Ново
8 Компјутери Pompom Создателот за Пената Топката Пластични Pompom Weaver Алатка Занает DIY Волна Плетење Алатка 4 Големина(3.5 cm/5.5 cm/7cm/9cm)

8 Компјутери Pompom Создателот за Пената Топката Пластични Pompom Weaver Алатка Занает DIY Волна Плетење Алатка 4 Големина(3.5

DEN 311.76
Износ
Во продавницата.

ПРИМЕНА : Добра за деца и возрасни да се направи пом poms и созд повеќе креативен проект.ДИЗАЈН : Ветрот го волна околу пластични создателот рамномерно, се повлече тесни на средина за да се обезбеди и исецка далеку важничене.Оваа алатка го прави процесот високо ефикасни.БОЈА : Вклучува четири бои се жолта, сина, црвена роза и зелена.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Лесен за употреба со помош на настава од страна на возрасните и на децата.ДИМЕНЗИЈА : Четири различни дијаметар вклучува 1.5, 2.2, 2.8, 3.5 инчи.

За производот

Слични предлози