• Ново
Мала Кутија за Складирање,адвокатско камериер послужавник,школки,Кожа Catchall Организаторот за Монета Кутија Копче Накит

Мала Кутија за Складирање,адвокатско камериер послужавник,школки,Кожа Catchall Организаторот за Монета Кутија Копче Накит

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

кожа.Увезени.Биро Фах прошири големина : 6.29 x 6.29 Инчен,укината големина x 4.5 4.5 х 1.18 Инчи,на послужавник е доволно голем да се задржи предмети, како очила,часовници,прстени,копчиња и лабава промена среди и содржани на ноќни табела.Ноќни организатор материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc,на лента е вода-доказ,нула-доказ и лесно да се чисти.Само избришете со чиста влажна крпа.Повеќенаменски фах,се направи животот лесно во меѓувреме подобрување на декорација.Едноставен и функционален дизајн : На Камериер Лента е лесен, трајни и се совпаѓа со било décor околу куќата.Не само од страна на вашата влезна врата за вашите клучеви, Помошник Фах работи совршено како ноќни складирање контејнер за вашата earplugs, мобилен телефон, или во бањата за вашиот мал toiletries, лосиони и слично.Уникатен Меморија - Овој исклучителен ноќни табела организаторот може да се уникатен додаток кој ќе го направи секојдневниот живот полесно и повеќе домот.

За производот

Слични предлози