• Ново
Zshion Лаптоп со Екран Заштитник за MacBook 12 Инчен Ретината ,Целосна Покриеност Калено Стакло Екран Заштитник за Ретината 12 Инчен MacBook со Анти-отпечатоци Меур-Слободен К?

Zshion Лаптоп со Екран Заштитник за MacBook 12 Инчен Ретината ,Целосна Покриеност Калено Стакло Екран Заштитник за Ретината

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Особено Дизајн : Ласерски-намалување на димензиите обезбеди максимална заштита за екранот на вашиот уред.Само одговара за Новиот Mac Book 12 Инчен Ретината.Лесен за инсталација : Направен од Највисок Квалитет Калено-Стакло со 100% Меур-Free Adhesives за лесна инсталација и да нема остатоци кога отстранети.Отпорен на гребење : Ова 9 H Цврстина екран заштитник можат ефикасно да се заштити вашиот Новиот Mac Book 12 Инчен Ретината од несакани scuffs и гребнатини со нож, копчиња и некои други хард супстанции.HD Retina Јасност.Висока Транспарентност-ви обезбеди висока дефиниција јасно гледање.Hydrophobic Oleophobic екран облога ги штити против пот и нафтени остатоци од отпечатоци од прсти и го задржува висока чувствителност на допир одговор.Бесплатна Замена 1 .Оштетениот екран protectorsments 2. Инсталација проблем како меурчиња или друг корисник грешка 3.Не се вклопи во вашиот уред.

За производот

Слични предлози