• Ново
Надвор од бар-кодот Термички Трансфер Панделка TTR Премиум Восок Лента Компатибилен за ЗЕБРА печатач 4.33 X 1476 ( X 110mm 450m) (24 Ролни)

Надвор од бар-кодот Термички Трансфер Панделка TTR Премиум Восок Лента Компатибилен за ЗЕБРА печатач 4.33 X 1476 ( X 110mm

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Висок квалитет Премиум Восок лента за Зебра термички печатач.Одличен квалитет на печатење.Одлична издржливост.Висока брзина на печатење.Совршен за manufactory употреба.Печатење на сите видови на потребни супстрати за восок лента.Се препорачува супстрати : обложени & соголени хартија & тагови, Полиетилен, Полиолефин, Полипропилен, Поплавени обложена хартија, Kimdura, Valeron. 4.33"X 1476' ( X 110mm 450m ).24 Ролни Црна.

За производот

Слични предлози