• Ново
MULHUE 4 Парчиња од не ' Рѓосувачки Челик стапчиња за јадење Остатокот Лажици Стојат Предници Knifes Носителот Рек Стојат Метал Занает Табела Декорација (Сребро)

MULHUE 4 Парчиња од не ' Рѓосувачки Челик стапчиња за јадење Остатокот Лажици Стојат Предници Knifes Носителот Рек Стојат

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик,издржливи и убави за долгорочна употреба.Големина : 8.0 x 2.5 cm/3.14" x 0.98"(L x H).На chopstick остатокот се спречи возен подалеку и да се даде место да се постави надолу chopstick, лажица,вилушка и нож за да се спречи користи за нив од загадувачки.Што може да се користат во роденден, отворање, јубилеј, вечера свадба и други вкусни прилики.Погоден за држење на стапчиња за јадење, гранки, лажици, ножеви или други tablewares.

За производот

Слични предлози