• Ново
G. S Јазик Scraper Почиста (2 Парчиња) - Тестови Одделение Од Нерѓосувачки Челик Метал - Се Ослободите Од Лошиот Здив - (Нерѓосувачки Челик)

G. S Јазик Scraper Почиста (2 Парчиња) - Тестови Одделение Од Нерѓосувачки Челик Метал - Се Ослободите Од Лошиот Здив -

DEN 902.40
Износ
Во продавницата.

НАПРАВЕНИ ОД ЦВРСТ SURGI ОДДЕЛЕНИЕ од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК - ќе не ' рѓа или соберат мувла.Ги отстранува ЛОШИОТ ЗДИВ со отстранување на забниот камен и да се изгради на вашиот јазик.ФУНКЦИОНИРА ПОДОБРО ОД ЧЕТКАТА за заби - криви дизајн и мазна површина создава совршена форма да стигнат до целиот свој јазик.Четки за заби не се наменети за чистење на вашиот јазик.ПРИЛАГОДЛИВИ за да се вклопи во било која големина устата.Мали или големи можете да се наведнуваат на јазик почиста да се совршено да се вклопи во вашата уста.Исто Како Слика.

За производот

Слични предлози